הנהלה

 להנהלת החברה שנים של ניסיון מגוון, ידע מקצועי נרחב ורשת קשרים ענפה.

בשילוב עם ערכי הליבה שלנו הכוללים נאמנות, דיסקרטיות, אחריות ומתן שירות ברמה גבוהה, יוודא צוות הניהול ביצוע המטלות ברמה גבוהה תוך שמירה על  שביעות הרצון והאמון של לקוחותינו.

 

יואב כפיר, מייסד הקבוצה ומנכ"ל

 יואב סיפק שירותי ייעוץ כלכלי במעל מאה מקרים, כולל מחוץ לישראל, מטעם גופים מקומיים ובינלאומיים ובהיקפים של מיליארדי ₪.יואב הינו חבר דירקטוריון וועדת בקורת בחברת אלביט מדיקל וכן יו"ר חברת פלאזה סנטרס וחבר וועדת בקורת בה כמו גם חבר דירקטוריון חברת קונדואיט. בעבר היה גם חבר דירקטוריון וועדת בקורת בחברות אלביט הדמיה ואורכית. בעבר כיהן יואב כחבר בנציגות אגרות החוב של אלביט הדמיה מטעם קרן DK וכן שימש כיועץ פיננסי למוטי בן משה ולקבוצת אקסטרא- אלשטיין בהליך רכישת אי.די.בי.כמו כן מכהן יואב כנאמן משותף להסדר החוב של חברת אשבל בע"מ, כונס ומנהל מיוחד לחברת אלווריון בע"מ כמו גם בעל תפקיד בחברות שונות אחרות.בעבר ריכז יואב את תחום מיזוגים ורכישות ופיתוח עסקי במשרד רו"ח קסלמן וקסלמן (PwC ישראל) כמו גם תיקי ביקורת וכן שימש כרו"ח במספר משרדי רו"ח.יואב הינו חבר באגודת הידידים של בתי החולים והמרפאות הפסיכיאטריים של מחוז ירושלים וכן כיו"ר וועדת בקורת במספר מוסדות ללא כוונת רווח.

יואב הוא רו"ח בעל תואר ראשון במנהל עסקים

 כרמית אלמליח, מנהלת תפעול ואדמיניסטרציה

כרמית אלמליח כרמית אלמליח הצטרפה לואר מנג'מנט בשנת 2009 כמנהלת תיקי לקוחות המתמחה באדמיניסטרציה, ניהול קשרי לקוחות וניהול פיננסי של חברות. כרמית מביאה מעל 5 שנות ניסיון בתפקידי ניהול אדמיניסטרטיבי ותפעול.

כרמית אחראית על ניהול תיקי לקוחות ותהליכים בפרויקטים שונים, כולל ComAbility, Printar, Commil, Colbar, Celtro, Super Dimension, Supportspace ועוד.
לפני שהצטרפה לואר מנג'מנט, כרמית עבדה במשרד הבריטי והישראלי של חברת ארט 4 אול כמנהלת אדמיניסטרציה בכירה. בתקופת כהונתה, היא הייתה אחראית על הקמת מחלקת האדמיניסטרציה ושירות הלקוחות וניהלה 4 משרדים של החברה ברחבי העולם.
לכרמית יש תואר שני מבית הספר לעסקים באדינבורו ותואר ראשון במדעים מאוניברסיטת בן גוריון בישראל

עו"ד אופיר ברמלי- יועץ משפטי ומנהל תיקי לקוחות

תמונה אופיר ברמלי  אופיר משמש כיועץ משפטי ומנהל תיקי לקוחות ב VAR.אופיר אחראי על ניהול תיקי לקוחות, ניתוחים פיננסיים ותהליכים בפרויקטים שונים כגון: IDB, כלכלית ירושלים, Acousticeye ועוד.

אופיר מביא עמו ידע משפטי רב בתחום חדלות הפירעון ודיני המס. אופיר  התמחה ביחידה לפירוק חברות, כינוס נכסים ופשיטות רגל ברשות במיסים.טרם הצטרפותו לואר שירת אופיר כקצין חקירות במשטרה הצבאית החוקרת (מצ"ח) במגוון תפקידי  ובהם ראש מחלקת חקירות הונאה ומפקד בסיס מצ"ח יואב והוא מביא עימו ניסיון ניהולי רב.

אופיר בעל תואר ראשון במשפטים בהצטיינות (LLB) ותואר שני במנהל עסקים תוך התמחות בניהול (MBA) והוא חבר בלשכת עורכי הדין בישראל.

יעקב לוי – כלכלן

CAL0189225_lליעקב ניסיון ניהולי בינלאומי נרחב במערכות פיננסיות, מיזוגים/רכישות, הקמת חברות, הנפקות ומכירות. מומחיות בפיתוח אמצעים לניהול סיכונים פיננסיים ומודלי גידור ואסטרטגיות.

מיומן בביצוע פרויקטים לכל אורך שרשרת הערך, כתיבת תוכניות עסקיות, הערכות שווי, בדיקות Due-diligence  , ניהול ויישום מטרות, שליטה ובקרה. ניסיון רב ביצירת ופיתוח קשרים עסקיים מתמשכים עם בנקים, מוסדות פיננסיים ומשקיעים, כמו גם שמירה עליהם למשך תקופות זמן ארוכות.

ניסיון בתפקידים בכירים בארגונים בינלאומיים כולל : Global Energy Finance Ltd (לונדון, אנגליה),  Swiss British FTC LTD (ציריך, שוויץ), נטוויז'ן-ברק 013 (ישראל), סלקום (ישראל) קבוצת עורק (ישראל). מומחיות מיוחדת בפתרונות מימון ובעבודה עם בנקים בינלאומיים ביצירת סטרקצ'רים לאג"חים חדשים, איפיון, הטמעה ויישום של מערכות בקרה פיננסיות ותפעוליות בארגונים גדולים

יעקב בעל תואר ראשון במנהל עסקים (BA)