הנהלה

להנהלת החברה שנים של ניסיון מגוון, ידע מקצועי נרחב ורשת קשרים עניפה.

בשילוב עם ערכי הליבה שלנו הכוללים נאמנות, דיסקרטיות, אחריות ומתן שירות ברמה גבוהה, יוודא צות הניהול ביצוע המטלות ברמה גבוהה תוך שמירה על  שביעות הרצון והאמון של לקוחותינו.

 

יואב כפיר, מייסד הקבוצה ומנכ"ל

יואב סיפק שירותי ייעוץ כלכלי במעל מאה מקרים, כולל מחוץ לישראל, מטעם גופים מקומיים ובינלאומיים ובהיקפים של מיליארדי ₪.יואב הינו חבר דירקטוריון וועדת בקורת בחברת אלביט מדיקל וכן יו"ר חברת פלאזה סנטרס וחבר וועדת בקורת בה כמו גם חבר דירקטוריון חברת קונדואיט. בעבר היה גם חבר דירקטוריון וועדת בקורת בחברות אלביט הדמיה ואורכית. בעבר כיהן יואב כחבר בנציגות אגרות החוב של אלביט הדמיה מטעם קרן DK וכן שימש כיועץ פיננסי למוטי בן משה ולקבוצת אקסטרא- אלשטיין בהליך רכישת אי.די.בי.כמו כן מכהן יואב כנאמן משותף להסדר החוב של חברת אשבל בע"מ, כונס ומנהל מיוחד לחברת אלווריון בע"מ כמו גם בעל תפקיד בחברות שונות אחרות.בעבר ריכז יואב את תחום מיזוגים ורכישות ופיתוח עסקי במשרד רו"ח קסלמן וקסלמן (PwC ישראל) כמו גם תיקי ביקורת וכן שימש כרו"ח במספר משרדי רו"ח.יואב הינו חבר באגודת הידידים של בתי החולים והמרפאות הפסיכיאטריים של מחוז ירושלים וכן כיו"ר וועדת בקורת במספר מוסדות ללא כוונת רווח.

יואב הוא רו"ח בעל תואר ראשון במנהל עסקים

יעל ברקאי, יועצת משפטית ומנהלת בפועל

Yael Barkai, Managing Director Professional Servicesיעל משמשת כיועצת משפטית ומנהלת בפועל של VAR.
בנוסף לכך, יעל אחראית על ניהול תיקי לקוחות ותהליכים בפרויקטים שונים, כולל אלווריון, אשבל טכנולוגיות, ComAbility,Yoggie Security, Retalika, Impliant ועוד.
כמו כן, אחראית על הליכי שיווק ומכירה של קניין רוחני, מסחור פטנטים ושיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות, כולל טיפול בהיבטים המשפטיים של הליכים אלו.
יעל מביאה איתה ניסיון ניהולי בפיננסים ומשפטים.
לפני שהצטרפה למשרד יעל שימשה כמנכ”ל וכמנהלת הכספים של חברת אינטרנט בינלאומית שבסיסה בקפריסין. לפני כן עבדה יעל כפרקליטה במשרד המשפטים במחלקה לחקירות שוטרים.
יעל בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות (LLB) והיא חברת לשכת עורכי הדין בישראל.

 

רונית גרבר, רו"ח, מנהלת מחלקה פיננסית

Ronit Gerber, C.P.A., Director, Financeרונית מרכזת את כל הנושאים הפיננסיים של לקוחות VAR.
רונית אחראית על ניהול תהליכים בפרויקטים שונים, כולל חברות UR Avodot, Belgacom, Backweb,  Power Paper ועוד.
רונית מביאה איתה יותר מ -16 שנות ניסיון, בין היתר היתה המייסדת ומנכ”ל של חברה פיננסית בטורונטו, קנדה. רונית כיהנה המנכ”ל ומנהלת הכספים בעמותת ליגת נשים למען ישראל, וכן כמנהלת ביקורת בפירמת רו”ח ארנסט אנד יאנג ישראל.
רונית בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת בן גוריון בישראל.

 

כרמית אלמליח, מנהלת תפעול ואדמיניסטרציה

כרמית אלמליחכרמית אלמליח הצטרפה לואר מנג'מנט בשנת 2009 כמנהלת תיקי לקוחות המתמחה באדמיניסטרציה, ניהול קשרי לקוחות וניהול פיננסי של חברות. כרמית מביאה מעל 5 שנות ניסיון בתפקידי ניהול אדמיניסטרטיבי ותפעול.

כרמית אחראית על ניהול תיקי לקוחות ותהליכים בפרויקטים שונים, כולל ComAbility, Printar, Commil, Colbar, Celtro, Super Dimension, Supportspace ועוד.
לפני שהצטרפה לואר מנג'מנט, כרמית עבדה במשרד הבריטי והישראלי של חברת ארט 4 אול כמנהלת אדמיניסטרציה בכירה. בתקופת כהונתה, היא הייתה אחראית על הקמת מחלקת האדמיניסטרציה ושירות הלקוחות וניהלה 4 משרדים של החברה ברחבי העולם.
לכרמית יש תואר שני מבית הספר לעסקים באדינבורו ותואר ראשון במדעים מאוניברסיטת בן גוריון בישראל

עו"ד אופיר ברמלי- יועץ משפטי ומנהל תיקי לקוחות

תמונה אופיר ברמליאופיר משמש כיועץ משפטי ומנהל תיקי לקוחות ב VAR.אופיר אחראי על ניהול תיקי לקוחות, ניתוחים פיננסיים ותהליכים בפרויקטים שונים כגון: IDB, כלכלית ירושלים, Acousticeye ועוד.

אופיר מביא עמו ידע משפטי רב בתחום חדלות הפירעון ודיני המס. אופיר  התמחה ביחידה לפירוק חברות, כינוס נכסים ופשיטות רגל ברשות במיסים.טרם הצטרפותו לואר שירת אופיר כקצין חקירות במשטרה הצבאית החוקרת (מצ"ח) במגוון תפקידי  ובהם ראש מחלקת חקירות הונאה ומפקד בסיס מצ"ח יואב והוא מביא עימו ניסיון ניהולי רב.

אופיר בעל תואר ראשון במשפטים בהצטיינות (LLB) ותואר שני במנהל עסקים תוך התמחות בניהול (MBA) והוא חבר בלשכת עורכי הדין בישראל.