הנהלה

 להנהלת החברה שנים של ניסיון מגוון, ידע מקצועי נרחב ורשת קשרים ענפה.

 

 

יואב כפיר, מייסד הקבוצה ומנכ"ל

 רו"ח יואב כפיר הוא משקיע, עובד עם גופי השקעה מהגדולים בעולם ושימש כיו"ר, מנכ"ל, דירקטור ובעל תפקיד מטעם בתי המשפט במגוון חברות.

במסגרת תפקידיו יואב שימש כיו"ר בחברות פלאזה סנטרס וגלובוס מקס, דירקטור בחברות אלביט הדמיה, אלביט מדיקל, קונדואיט, אורכית ועוד וכן חבר וועדות בקורת בחברות ציבוריות שונות.

בנוסף, יואב שימש כנציג יחידי של מחזיקי אגרות החוב של חברת אידיבי פתוח וחבר בנציגויות מחזיקי אגרות החוב בהסדרי החוב של אפריקה ישראל בע"מ ואלביט הדמיה בע"מ (מטעם קרן DK).

יואב גם כיהן כבעל תפקיד מטעם בתי המשפט בחברות רבות כולל באלווריון, אשבל (פריוריטי), סאני, קמן, פטרוגרופ ואחרות.

בעבר יואב היה רו"ח במשרד קסלמן וקסלמן (PwC ישראל) ומשרדי רו"ח אחרים.

יואב הינו חבר באגודת הידידים של בתי החולים והמרפאות הפסיכיאטריים של מחוז ירושלים וכן כיו"ר וועדת בקורת במספר מוסדות ללא כוונת רווח.

יואב הוא רו"ח בעל תואר ראשון במנהל עסקים ודובר בכנסים שונים בישראל ומחוצה לה בנושא חברות במצבים מורכבים.

 

 

 כרמית אלמליח, מנהלת תפעול ואדמיניסטרציה

כרמית אלמליח כרמית אלמליח הצטרפה לואר מנג'מנט בשנת 2009 כמנהלת תיקי לקוחות המתמחה באדמיניסטרציה, ניהול קשרי לקוחות וניהול פיננסי של חברות. כרמית מביאה מעל 5 שנות ניסיון בתפקידי ניהול אדמיניסטרטיבי ותפעול.

כרמית אחראית על ניהול תיקי לקוחות ותהליכים בפרויקטים שונים, כולל ComAbility, Printar, Commil, Colbar, Celtro, Super Dimension, Supportspace ועוד.
לפני שהצטרפה לואר מנג'מנט, כרמית עבדה במשרד הבריטי והישראלי של חברת ארט 4 אול כמנהלת אדמיניסטרציה בכירה. בתקופת כהונתה, היא הייתה אחראית על הקמת מחלקת האדמיניסטרציה ושירות הלקוחות וניהלה 4 משרדים של החברה ברחבי העולם.
לכרמית יש תואר שני מבית הספר לעסקים באדינבורו ותואר ראשון במדעים מאוניברסיטת בן גוריון בישראל

.